Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) interneta mājas lapā pieejamais paziņojums par lēmuma pieņemšanu liecina, ka līgumu paredzēts slēgt ar SIA "Lattelecom Technology" pārstāvēto piegādātāju apvienību, ko veido pats uzņēmums un SIA "Sonex Technologies Latvia".

Līgumu plānots slēgt Bila un Melindas Geitsu fonda līdzfinansētā publisko bibliotēku attīstības projekta ietvaros.
KIS paredzējusi, ka konkursa uzvarētājam būs jāveic vienota integrēta informācijas tehnoloģiju kompleksa – datortehnikas – piegāde, nodrošinot informācijas tehnoloģiju infrastruktūras atbalstu Latvijas bibliotēkām.

Pēc IUB datiem, KIS norādījusi, ka līgumu 3 288 723 latu vērtībā ar "Lattelecom Technology" pārstāvēto piegādātāju apvienību paredzēts slēgt par vienotas datu pārraides infrastruktūras ierīkošanu interneta piekļuves pakalpojumu nodrošināšanai.

LETA jau ziņoja, ka Bila un Melindas Geitsu fonds piešķīris vairāku miljonu latu finansējumu Latvijas publisko bibliotēku attīstībai. Šo projektu Latvijā realizē KIS.

Danute Tomsone LETA