2016. gadā lasīšanas veicināšanas programmā iesaistījās 180 eksperti, pirmsskolas un sākumskolas vecuma grupu pārstāvēja 95 bērni, pusaudži un jaunieši bija 60, savukārt vecāki, kuri lasīja, programmā bija 25. Par veiksmīgu lasīšanas veicināšanas programmas īstenošanu parūpējās arī sadarbības izglītības iestādes: Daugavpils 3. vidusskola un Daugavpils Valsts ģimnāzija. Skolēni kuplā skaitā iesaistījās grāmatu lasīšanā un vērtēšanā, kā arī apmeklēja bibliotēkā organizēto pasākumu ciklu “Lasi un vērtē!”.

Šoreiz noslēguma pasākumus bibliotēka organizēja divreiz, 2017. gada 25. janvārī notika pasākums “Pamodini gaismu lasot!”, kurā pulcējās 5+ lasīšanas eksperti no Daugavpils 3. vidusskolas, savukārt 28. janvārī notika lasīšanas svētki “Lasīšanas ekspertu svētku balle .

Bērnu bibliotēkas “Zīlīte” darbinieki saka paldies visiem, kuri kopā ar mums veica šo nozīmīgo darbu lasīšanas veicināšanā!