Bērniem tiek piedāvāts katram papildināt savu cimdiņu ar sirdij tuvāko tautasdziesmu, kā arī uz Latvijas kartes atzīmēt savu mīļāko un skaistāko vietu. Tie, kuri vēlas pārbaudīt un papildināt savas zināšanas, var atbildēt uz erudīcijas konkursa jautājumiem par Latviju.

Pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem un sākumskolas skolēniem, ierodoties bibliotēkā uz nodarbībām, tiek piedāvāts paplašināt zināšanas un izpratni par dažādām tēmām – Latviju, latvju rakstu zīmēm, folkloru, gadalaikiem.

Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā tiek gaidīts ikviens apmeklētājs, lai aplūkotu jau izrakstītos cimdiņus, kā arī veidotu paši savus, iepazītos ar jaunākajām grāmatām un piedalītos aizraujošos konkursos!

Informāciju sagatavoja:

Guna Ozola-Stulpāne