Daloties savā redzējumā par to, kā realizēt Globālās vīzijas ziņojumā izvirzītās desmit iespējas, bibliotekāri ir izrādījuši radošumu un apņēmību īstenot inovācijas. Augstais nozares speciālistu iesaistes līmenis liecina par līdzatbildību IFLA Globālās vīzijas realizēšanā un vēlmi kopīgi strādāt vienotas bibliotēku jomas veidošanā.

Šobrīd tiek analizētas visas līdz 31. oktobrim iesniegtās idejas, lai decembrī tās apkopotā veidā varētu tikt prezentētas IFLA valdei. Tāpat saņemtie ierosinājumi tiks izmantoti, definējot IFLA stratēģiju un mērķus 2019.–2024. gadam.

Iesniegtās idejas tiks publicētas Ideju krātuves tīmekļvietnē, tādējādi ikvienam interesentam būs pieejama unikāla iedvesmojošu ideju krātuve. Bet ar to nekas nebeidzas! Ikviens joprojām ir aicināts dalīties ar saviem ierosinājumiem visās septiņās IFLA valodās.

Turpiniet dalīties ar savām idejām: https://ideas.ifla.org

Pēc IFLA informācijas sagatavoja:

Kristīne Deksne

Latvijas Nacionālā bibliotēka