Projekta “Mobilo izglītojošo pakalpojumu iespējas” mērķis ir izstrādāt vīziju par bibliotēku mobilo izglītojošo pakalpojumu iespējām, to pilotēšanu un ieviešanas iespējām. Projekta ietvaros radītais būs pamats tālākai idejas attīstīšanai plašākā mērogā.

Ogres Centrālās bibliotēkas direktore Jautrīte Mežjāne par projektā iecerēto komentē: “Ogres Centrālās bibliotēkas mobilā bibliotēka lasītājus apkalpo jau divdesmit septīto gadu, un, lai gan var nešaubīgi apgalvot, ka pakalpojums ir kvalitatīvs un šo gadu laikā ir paveikts liels darbs, tomēr ir vairākas iespējas un virzieni, kā šo pakalpojumu veidot bibliotēkas lietotājiem vēl draudzīgāku un pieejamāku, dažādot to un attīstīt tādā veidā, kādā Latvijā tas pagaidām vēl nav ticis piedāvāts.”

Oktobra vidū Ogres Centrālajā bibliotēkā viesosies projekta partneri no Zviedrijas “B-Creative Association”. Vizītes laikā tiks apspriesti un diskutēti dažādi jautājumi, kas saistīti ar bibliotēku izglītojošajiem un mobilajiem pakalpojumiem, strādāts pie ideju attīstīšanas, kā arī partneri dosies pieredzes izbraukumā pa Ogres Centrālās bibliotēka mobilās filiālbibliotēkas jeb bibliobusa maršrutiem.

Projekts “Mobilo izglītojošo pakalpojumu iespējas” (Opportunities for Mobile Educational Services), Nr. NPAD-2023/10405, tiek īstenots Nordplus Pieaugušo izglītības programmas ietvaros.

 

Iesakām lasīt portālā: “Kad grāmatas nāk pie tevis: mobilo bibliotēku veidotāji Latvijā un pasaulē par misijas apziņu, grūtībām un prieku”

 

Informāciju sagatavoja:
Inga Niedra
Projekta vadītāja
Ogres Centrālā bibliotēka
inga.niedra@ocb.lv