Konference "Bibliotēka – interesanta jauniešiem", ko finansē Valsts Kultūrkapitāla fonds, būs veltīta bērnu literatūrai un bibliotēku darbam.
Starptautiskās konferences "Bibliotēka – interesanta jauniešiem" lektori aplūkos bērnu un jauniešu literatūras problemātiku, kā arī pievērsīsies metodēm bibliotēku darbā ar pusaudžiem un jauniešiem.
Bibliotekāriem, kuri piedalīsies konferencē, būs iespēja iepazīt angļu, vācu, somu, lietuviešu un igauņu pieredzi darbā ar jauniešiem, kā arī pašiem dalīties iespaidos par darbu ar pusaudžiem, pastāstot par interesantākajām programmām, notikumiem, projektiem, pakalpojumiem un daudz ko citu.
Konferences dalības maksa 45 Ls, kurā ietilpst autobusa īre, naktsmītnes, pusdienas un kafijas pauzes.
Lūdzam pieteikt savu dalību konferencē līdz 18. aprīlim sūtot to uz e-pastu berni@lnb.lv!

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs