Taupība ir tik pat sena kā cilvēce. Taupības tēvs – trūkums rosinājis mācīties un vēlreiz mācīties. Sarēķināt, pareizināt un atrast kaut ko nebijušu. Lai šīs gudrības neaizmirstos, tās apkopotas grāmatās, kuras, protams, var izlasīt un dot tālāk nākamajam. Ko vien cilvēki nav taupījuši, sākot no veciem kauliem līdz elektrībai un degvielai (nepārprast – degvīnam)! Taupījuši esam katrs individuāli, gan arī plašā valsts mērogā. Ir bijušas Taupības dienas, taupības skates un izstādes.

Ja gribat uzzināt to, ko nezin jūsu kaimiņš, palūkoties uz kādu vecu padomu grāmatiņu un justies iesaistīts lielajā Taupības notikumā – atnāciet un aplūkojiet izstādi Latvijas Akadēmiskajā bibliotēkā, Rīgā, Rūpniecības ielā 10.

Ieejas maksa ar 100% atlaidi – pilnīgi par brīvu. Tiksimies 2009. gada 1. aprīlī plkst. 17:00, izstādes atklāšanā!

Izstāde būs skatāma divus mēnešus.

Informāciju sagatavoja:
Arta Poriete