Diskusijas reģionu un pilsētu galveno bibliotēku direktoriem un reģionu/novadu metodiķiem notiks LNB Konferenču centrā (-1. stāvā), savukārt atbildīgajiem par darbu ar bērniem un jauniešiem  LNB Bērnu literatūras centrā (7. stāvā).

Diskusiju grafiks:

7. marts

Kuldīgas, Madonas, Valkas, Aizkraukles, Saldus, Bauskas, Krāslavas, Jūrmalas,

Līvānu reģionu galveno bibliotēku pārstāvji.

8. marts

Limbažu, Jēkabpils, Talsu, Alūksnes, Dobeles, Balvu, Gulbenes, Preiļu reģionu galveno bibliotēku pārstāvji.

9. marts

Daugavpils, Rīgas, Liepājas pilsētu galveno bibliotēku pārstāvji; Valmieras, Ventspils, Ogres reģionu galveno bibliotēku pārstāvji; Liepājas un Ventspils reģiona/novada metodiķis.

10. marts

Jelgavas, Pierīgas (Salaspils), Ludzas, Cēsu, Tukuma reģionu galveno bibliotēku pārstāvji; Rēzeknes pilsētas galvenās bibliotēkas pārstāvji; Rēzeknes un Daugavpils reģiona/novada metodiķis.

Norises laiks: no plkst. 9.30 (dalībnieku reģistrācija) līdz 15.00.

Lūgums apstiprināt dalību līdz 1. martam: mara.jekabsone@lnb.lv; tālr.: 67716050.