Ceturtdien, 7. janvārī, plkst. 16:00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Audiovizuālajā lasītavā (4. stāvā) tiks atklāts teātra un kino kritiķa Normunda Naumaņa (1962–2014) personīgās bibliotēkas grāmatplaukts.

Pēc grāmatplaukta atklāšanas notiks diskusija “Cik dzīva ir Naumaņa “kultūrnieze”? Kritikas loma un ietekme.”   Tajā piedalīsies Normunda Naumaņa vārdā nosauktās “Gada balvas kritikā” nominanti – literatūras kritiķe Anda Baklāne, laikraksta “Diena” kultūras žurnālists Jegors Jerohomovičs, muzikoloģe Inese Lūsiņa, kultūras žurnāliste Santa Remere, teātra kritiķe Edīte Tišheizere, mākslas kritiķis Vilnis Vējš. Sarunas vadītāji: Zigfrīds Muktupāvels un Ingvilda Strautmane.

Norisēm varēs sekot līdzi Latvijas Sabiedrisko mediju portālā LSM.lv.  Tās ieraksts būs klausāms 10. janvārī plkst. 11:05 Latvijas Radio 1 raidījumā “Kultūras Rondo”.

Papildinformācija