Šoreiz diskusijas centrālais temats ir nākotnes prasmes. Mūsdienās pieaugušo izglītība un mācības ik dienas sastopas ar dažādiem izaicinājumiem, tāpēc ir ļoti svarīgi ielūkoties nākotnē, lai saprastu – vai pieaugušo izglītībā piedāvātais spēs atbilstoši reaģēt uz apkārt notiekošajām pārmaiņām. Lai meklētu atbildes uz šo jautājumu, gada noslēdzošā EPALE diskusija tiks organizēta kopā ar Eiropas Pamata prasmju tīklu (EBSN) un diskusijas eksperti Grasielu Sbertoli, EBSN ģenerālsekretāri un Slovēnijas prezidentūras ES pārstāvi.

Saite uz diskusiju: https://epale.ec.europa.eu/lv/discussions/epale-diskusija-par-prasmju-nakotni Komentāru sadaļa ir atvērta, lai jau tagad varat dalīties savās pārdomās par šo tematu!

Diskusijā piedalīties var tikai EPALE reģistrētie lietotāji.

EPALE ir atvērtas dalības daudzvalodu platforma (31 Eiropas valstu valodās, tostarp, latviešu) ar vairāk nekā 100 000 reģistrētu lietotāju visā Eiropā. Platforma paredzēta andragogiem, skolotājiem, mācību vadītājiem, pētniekiem, pasniedzējiem, bibliotekāriem, politikas veidotājiem un ikvienai citai personai, kas strādā pieaugušo izglītības jomā visā Eiropā.

 

Papildu informācija:

Daniela Diure
IZM Erasmus+ projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests”
komunikācijas un satura eksperte
Tālr.: 67047959
e-pasts: daniela.diure@izm.gov.lv