Tikšanās laikā paredzēts pārrunāt jautājumus par kultūras ministrijas turpmākas pastāvēšanas pamatotību, kā arī par absolūti nepieciešamo budžeta līdzekļu apjomu, lai kultūras iestādes varētu ieguldīt finansējumu attīstībai, ne tikai komunālo izdevumu segšanai.

Tikšanā piedalīsies – Nacionālās kultūras padomes priekšsēdētāja Sarmīte Ēlerte, Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas direktors, biedrības “Laiks kultūrai” priekšsēdētājs Juris Dambis, Laikmetīgās kultūras NVO asociācijas priekšsēdētājas vietniece Zane Kreicberga, Nacionālā Mākslas muzeja direktore, biedrības “Laiks kultūrai” valdes pārstāve Māra Lāce, Laikmetīgās kultūras NVO asociācijas priekšsēdētāja Gundega Laiviņa, Rundāles pils muzeja direktors, biedrības “Laiks kultūrai” biedrs Imants Lancmanis, Radošo savienību padomes ģenerālsekretārs Haralds Matulis, Mākslas akadēmijas rektors, biedrības “Laiks kultūrai” valdes pārstāvis Aleksejs Naumovs, Nacionālā teātra direktors, biedrības “Laiks kultūrai” valdes pārstāvis Ojārs Rubenis, Valmieras teātra direktore, biedrības “Laiks kultūrai” priekšsēdētāja vietniece Evita Sniedze, Valsts Kultūrkapitāla direktors, biedrības “Laiks kultūrai” valdes pārstāvis Edgars Vērpe, Nacionālās bibliotēkas direktors, UNESCO LNK Prezidents, biedrības “Laiks kultūrai” valdes pārstāvis Andris Vilks un Nacionālās Operas direktors, biedrības “Laiks kultūrai” valdes pārstāvis Andrejs Žagars.

Tikšanās notiks ceturtdien, pulksten 15.00, MK ēkā, III stāvā Ministru prezidentu zālē. TV un foto iespēja tikšanās sākumā. Caurlaižu nepieciešamības gadījumā lūdzam zvanīt Valsts kancelejas Komunikācijas departamentam, tālr. 67082828 vai 67082922.