Māksliniece dzimusi 1939. gadā Daugavpils rajonā. Izglītību ieguvusi Rīgas Lietišķās mākslas skolā, 1961. gadā beigusi dekoratoru nodaļu, 1977. gadā beigusi Mākslas akadēmijas pedagoģijas nodaļu un ieguvusi mākslas pedagoga un gleznotāja kvalifikāciju. Strādājusi par kompozīcijas un gleznošanas skolotāju Rēzeknē, Daugavpilī, ir Daugavpils mākslinieku apvienības biedre.
Izstādēs piedalās no 1977. gada, izstādes notikušas Rīgā, Madonā, Rēzeknē, Jēkabpilī, Līvānos, Talsos, Raiņa mājā Berķenelē, Daugavpilī, Vitebskā (Baltkrievijā) u.c. Gleznotājas darbi atrodas arī privātkolekcijās: ASV, Kanādā, Vācijā, Ķīnā, Zviedrijā, Bermudā.
Mākslinieces S. Linartes gleznu izstāde Latgales Centrālajā bibliotēkā būs apskatāma līdz 1. martam.

Informāciju sagatavoja:
Dzidra Stupāne