No 12. maija līdz 31. maijam bibliotēkas 2. stāva Klusajā lasītavā būs apskatāma izstāde "No dokumentu lādes: režisores Annas Lāces laiks Valsts Valmieras drāmas teātrī". Tās sagatavošanā izmantoti Valmieras zonālā valsts arhīva dokumenti un Valmieras teātra fotomateriāli.

18. maijā un 19. maijā bibliotēkas 2. stāva Klusajā lasītavā notiks filmas "Latvijas teātra vēsture. Valmieras Drāmas teātris" demonstrējums. 18. maijā no plkst. 17.00 – 19.00 klātesošie varēs noskatīties filmas 1.-4. daļu, bet 19. maijā no plkst. 17.00 – 19.00 filmas 5.-8. daļu.

20. maijā plkst. 18.00 bibliotēkas 2. stāvā norisināsies pasākums "Anna Lācis vācu kultūrā" – tikšanās ar zinātniskās monogrāfijas par Annu Lāci vācu valodā autori Beatu Paškevicu. B. Paškevica stāstīs par Annas Lāces lomu Bertolta Brehta un Valtera Benjamina daiļradē 20. gs. 20.-30. gados.

Savukārt Bērnu apkalpošanas nodaļas telpās maijā aplūkojama izstāde "Valmieras teātra izrādes "Paukš un Šmauks" kostīmu parāde".

Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste.
Tālr.: 28382051