Šogad LU Bibliotēka aicina ikvienu uz "Atvērto durvju dienu", kurā katrs interesents:
  • 22. un 23. aprīlī no plkst.10.00-16.00 LU Bibliotēkas centrālajā ēka (Kalpaka bulv. 4) varēs iepazīties, kā LU Bibliotēka organizē informācijas resursu iegādi un apstrādi, un iesaistīties "LU Bibliotēkas informācijas resursa ceļā";
  • varēs iepazīties ar procesiem, kas ikdienā lietotājiem nav apskatāmi, jo darbi norit LU Bibliotēkas Komplektēšanas un Kataloģizēšanas nodaļās, bet kura galaprodukts – bibliotēkā pieejamie apstrādātie informācijas resursi – ir pazīstami ikvienam.
Interesenti tiek gaidīti 22. un 23. aprīlī no plkst.10.00-16.00 LU Bibliotēkas centrālās ēkas abonementā, piesakoties pie konsultanta (Kalpaka bulv. 4, 2. stāvā).
Grupas lūgums pieteikt iepriekš pa tālr. 67220087 vai e-pastu info-bibl@lu.lv līdz 21. aprīlim.

Informāciju sagatavoja:
Mārīte Saviča