Izstāde "Jūgendstils Latvijā" pagājušajā un aizpagājušajā gadā bija skatāma Nīderlandē, Vācjā, Krievijā, Baltkrievijā un Igaunijā, kur guva lielus panākumus un apmeklētāju atsaucību. Savukārt ar LR 90. gadadienai veltīto ekspozīciju "Latvijas vēsture karikatūrās" pagājušā gadā nogalē tika iepazīstināti interesenti Hāgā (Nīderlande). Šī gada maijā izstāde būs apskatāma LR Ārlietu ministrijā, augusta beigās — Oulu (Somija) Universitātes organizētajā starptautiskajā vēstures konferencē par Baltijas vēstures jautājumiem, bet novembrī — LR 90 gadu jubilejas pasākumu ietvaros Prāgā (Čehija). 2008. gada beigās un 2009. gada sākumā "Latvijas vēsturi karikatūrās" iecerējis eksponēt Somijas lielākā laikraksta "Helsingin Sanomat" muzejs Helsinkos.

Ik gadu, sakarā ar Latvijas Republikas de iure atzīšanas gadadienu 26. janvārī, par sasniegumiem Latvijas vārda popularizēšanā pasaulē ar LR Ārlietu ministrijas Atzinības rakstu tiek apbalvoti dažādu nozaru darbinieki.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Egle
Latvijas Nacionālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 67365255, Mob. 29274845