Paralēli mācībām Linda apmeklēja teātra studiju pie Māras Zaļaiskalns, Rēzeknes Vēstu aktīvo žurnālistu pulciņu "Pakavs", Skolēnu Interešu centra klubu "ALFA", modeļu kursus aģentūrā "Galant", Jāņa Ivanova "Rēzeknes bērnu mūzikas skolas" klavieru klasi, bērnu šovgrupu "Hip-Hop" u.c. 2007. gadā Linda Marija pabeidza Rēzeknes 5. vidusskolas humanitārā novirziena 12. klasi. No 2007. gada nogales viņas dzīvē nopietnu vietu ieņem gleznošana (iedvesmu gūst no Kloda Monē darbiem).
Meitenes vecvectētiņš Izidors Kundzišs bija Latgalē pazīstams dzejnieks ("Dvēseles slõpes" (Latgalīšu Literariskais Puļciņš, Rēzekne, 1927.g.)). Rados ir arī tādi pazīstami kultūras darbinieki kā Dominika Selicka, Emīlija Taukule, Albīna Mežule, Zinaīda Bagele u.c.
Romānu "Garu valstībā" Linda iesāka rakstīt drīz pēc septiņpadsmitās dzimšanas dienas. Paralēli mājaslapā //lachi.id.lv tiek publicēti īsie stāsti: "Pie visa vainīgs auto" un "Romeo un Džuljeta no Ludzas", kuru ilustrāciju autore ir pati rakstniece, bet izsolē (sadaļa "Radošās rokas") tika piedāvāta ar pasakaino atmosfēru apveltītā glezna "Ziemassvētku pasaciņa".
Lindas iemīļotie rakstnieki ir Stīvens Kings, Brems Stokers, Virdžīnija Endrjūsa, Viktorija Holta, Astrida Lindgrēne, Marija Luīze Fišere.

Informāciju sagatavoja:
Jeļena Ļedovskaja