Literatūras un informatīvās izstādes

• No 6. marta (visu mēnesi) Jauno grāmatu dienas (JGD) jaunieguvumu – daiļliteratūras un nozaru literatūras izstādes;
• No 1. – 31. martam turpinās literatūras izstāde “Grieķijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē”;
• Martā (visu mēnesi) – informatīva literatūras izstāde “Jaunākais par Eiropas Savienību”.

Izstāžu ciklā “Literātu dzīves pieturzīmes”

• 6.03. – dzejniecei Kristīnei Sadovskai – 45 (1969)
• 9.03. – dzejniekam Vilim Plūdonim – 140 (1874-1940)
• 23.03. – rakstniecei Aīdai Niedrai – 115 (1899-1972)

Literārie pasākumi

• 6. martā (ceturtdienā) Jauno grāmatu dienas “Lasītāju kluba” (LK) tikšanās no plkst. 10:00 (Limbažu Galvenajā bibliotēkā, Rīgas ielā – 9):
– LGB apmācību un profesionālās sadarbības centra piedāvātās apmācības iedzīvotājiem 2014. gadā;
– jaunieguvumu (daiļliteratūras un nozaru literatūras) bibliogrāfiskie apskati;
– lasītāju pārrunas par izlasīto.

• 12. martā (trešdien) plkst. 18.00 LGB pasākumu ciklā “Novadnieki stāsta un rāda” – Grieķijas vakars
Pasākums notiek sadarbībā ar EUROPE DIRECT informācijas centra Valmierā kontaktpunktu Limbažos, Grieķijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē ietvaros (Limbažu Galvenajā bibliotēkā, Rīgas ielā – 9).

• 27. martā (ceturtdien) plkst. 17:00 LGB pasākumu ciklā “Mūsu viesis” tikšanās ar rakstnieku, žurnālistu Arno Jundzi

Pasākums notiek Limbažu novada pašvaldības administratīvās ēkas mazajā zālē (Limbažos, Rīgas ielā – 16).
Tikšanās notiek  projekta “Latviešu oriģinālliteratūras lasījumi Limbažu GB: 100 gr latviešu oriģinālliteratūras Limbažu novadam” 5. kārtas ietvaros, ar  VKKF finansiālo atbalstu.

Apmācības

Limbažu Galvenās bibliotēkas apmācību un profesionālās sadarbības centra piedāvātās apmācības iedzīvotājiem marta mēnesī:
• Pamatprasmes darbam ar datoru un internetu
• Praktiskas, vienkāršas un noderīgas lietas darbā ar datoru (bilžu ievietošana no fotoaparāta datorā, Skype lietošana u.c.
• Limbažu un Alojas novadu bibliotēku kopkataloga izmantošana
• Interneta resursi par Eiropas Savienību
• E-komercijas pakalpojumu izmantošana internetā (rēķinu apmaksa internetā, www.latvija.lv u.c.)
• Angļu sarunvaloda elementāram līmenim (ar priekšzināšanām)
• Krievu sarunvalodas pēcpusdienas (ar priekšzināšanām).

Pieteikties apmācībām var, zvanot pa tālruni 64070715 vai rakstot e-pastu uz kristine.kine@limbazi.lv