Pasākumi

• 1. jūnijā plkst. 10.00 – Jauno grāmatu diena. Lasītāju kluba tikšanās (Parka ielā 23, 1.stāvā)

–  jaunāko bibliotēkas grāmatu apskats, sarunas ar lasītājiem

–  aktualitātes bibliotēkā

• 7. jūnijā plkst. 10.30 – Radošā tikšanās ar maiznīcas “Lielezers” maizes meistaru Bērnu literatūras centrā. Kopīga maizes tapšanas procesa izzināšana, maiznieka stāsts par maizes ceļu no maiznīcas līdz veikala plauktam. Radošā darbnīca “Izgatavo savu maizes etiķeti!” (Dārza ielā 24)
  • 9. jūnijā – Jauno grāmatu diena Bērnu literatūras centrā (Dārza ielā 24)
  • 10. jūnijā plkst. 14.00 – Tikšanās ar “Pavasara studijas” vadītāju Inesi Prisjolkovu un viņas jaunās grāmatas “100 dienas, kas mainīs pasauli” atvēršana (Parka ielā 23, 2.stāvā)
  • 12. jūnijā plkst. 11:00 – Vasaras lasītavas iekārtošana Bērnu literatūras centrā. Radošā darbnīca “Vējā ķērāju un saules zaķēnu gatavošana”. Pasaku un stāstu par jūru un kuģiem un par saulainiem zaķēniem lasīšana (Dārza ielā 24)
  • 13. jūnijā plkst. 11:00 – Vasaras lasītavas iekārtošana Bērnu literatūras centrā. Radošā darbnīca “Lasīt-prieka paklājiņu gatavošana”. Kopīgi lasām, vērojam un darām! (Dārza ielā 24)
  • 14. jūnijā plkst. 11:00 – Vasaras lasītavā latviešu tautas mīklu minēšana, teiku un ticējumu lasīšana Bērnu literatūras centrā (Dārza ielā 24)
  • 15. jūnijā plkst. 11:00 – Vasaras lasītavā grāmatas par tuviem un tāliem ceļojumiem. Radošā darbnīca “Izgatavo savu vasaras grāmatzīmi!”. Atraktīvs ceļojums pa Bērnu Literatūras centru (Dārza ielā 24)
  • 16. jūnijā plkst. 11:00 – Vasaras lasītavā grāmatas par ziediem un krāsām Bērnu literatūras centrā. Radošā darbnīca “Uzzied pļava bibliotēkā!” (Dārza ielā 24)
  • 21. jūnijā plkst. 11.00 – Ielīgošana Bērnu literatūras centrā. Līgo dienas tradīciju, ticējumu un Jāņu zāļu izzināšana, iešana rotaļās, stāsts par Limbažu tautas tērpu, tautas dziesmu dziedāšana un klausīšanās. Radošā darbnīca “Izgatavo savu vasaras vainadziņu!” (Dārza ielā 24)
  • 21. jūnijā plkst. 17.00 – Jāņu ielīgošana pie bibliotēkas. Sieru degustēšana, vainagu pīšana, spēle “Cik labi pārzini latviešu ticējums par Līgo svētkiem?”. Muzikāli priecēs Madaras Briedes audzēkņi (Parka ielā 23, uz terases)
  • 27. jūnijā – Septiņu gulētāju diena Bērnu literatūras centrā. Iespēja iepazīties ar grāmatām par miegu, sapņiem, gulēšanu un miega-micēm (Dārza ielā 24)
  • 29. jūnijā plkst. 14.00 – Jauno spēļu diena Bērnu literatūras centrā (Dārza iela 24)

Izstādes

Mākslas darbu izstādes:

• No 1. līdz 29. jūnijam – novadnieču Aigas Briedes un Annas Siliņas gleznu izstāde “Krāsu prieks” (Parka ielā 23, 2.stāvā)
      • No 5. jūnija līdz 30. jūnijam – izstāžu ciklā “Limbažnieku interesantā aizraušanās” rokdarbnieces Helgas Kudules izstāde “Dzīparu rotaļas” Bērnu literatūras centrā (Dārza iela 24)
      • No 1. līdz 29.jūnijam – izstāde “Vasaras saulgriežus gaidot” sadarbībā ar Limbažu muzeju (Parka ielā 23, 2.stāvā)

Tematiskās izstādes:

• No 1. līdz 30.jūnijam – informatīva izstāde “Eiropas radošā virtuve” Europe Direct informācijas centra Limbažu kontaktpunkta izstāžu ciklā “Interesantā Eiropa” (Parka ielā 23, 2.stāvā)
          • No 1. līdz 29.jūnijam – interaktīvā izstāde “Nāc nākdama, Līgo diena!” (Parka ielā 23, 1.stāvā)
          • No 1. līdz 30.jūnijam – novadpētniecības izstāde “Limbažu skolas” (Parka ielā 23, 2.stāvā)
          • No 1. līdz 30. jūnijam – plauktu izstāde “Antonam Bārdam – 126” (Parka ielā 23, 2.stāvā)
          • No 1. līdz 30.jūnijam – bibliotēkas jauno grāmatu izstāde (Parka ielā 23, 1.stāvā)
          • No 5. līdz 30. jūnijam – bibliotēkas jauno grāmatu izstāde (Dārza ielā 24)

Eiropas Savienības informācijas punkts

(Tālrunis 29479811)

Grāmatas, bukleti un citi informācijas resursi par Latvijas integrāciju ES un procesiem ES. Uzziņas par Eiropas Savienību.

Konsultācijas par informācijas avotiem Eiropas Savienības jautājumos.

Profesionālie pasākumi bibliotekāriem

• 6. – 7. jūnijā – Reģionu galveno bibliotēku metodiķu seminārs Jelgavā;
                • 8. jūnijā – Mācības bibliotēku darbiniekiem.

Piedāvājums

• Bibliotēkas apskates ekskursijas (pieteikties pa tālr. 29283652)
                • Ar datoriem aprīkotas klusās darba telpas individuālam un grupu darbam, attālinātās darba vietas – “mazais birojs” uzņēmējiem (Parka ielā 23, 2.stāvā)
                • Ārtelpā pie  LGB, Parka ielā 23 – grāmatu nodošanas iekārta 24 stundas diennaktī