Literatūras un informatīvās izstādes

• No 6. februāra (visu mēnesi) Jauno grāmatu dienas (JGD) jaunieguvumu – daiļliteratūras un nozaru literatūras izstādes
  • No 5. – 28. februārim literatūras izstāde “Grieķijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē”
  • Visu janvāri – informatīva izstāde “Jaunākais par Eiropas Savienību”

Izstāžu ciklā “Literātu dzīves pieturzīmes”

• 2.02. –  grafiķei, bērnu rakstniecei Margaritai Stārastei -100 (1914)
  • 10.02. – dzejniecei, novadniecei Austrai Skujiņai – 105 (1909-1932)
  • 15.02. – novadniekam, komponistam, diriģentam, etnomuzikologam Emīlam (Emilim) Melngailim – 140 (1874-1954).

Literārie pasākumi

•  6. februārī (ceturtdienā) Jauno grāmatu dienas “Lasītāju kluba” (LK) tikšanās no plkst. 10:00 (Limbažu Galvenajā bibliotēkā, Rīgas ielā – 9):
    • jaunieguvumu (daiļliteratūras un nozaru literatūras) bibliogrāfiskie apskati
    • atcerēsimies piedalīšanos unikālajā un vēsturiskajā bibliotekāru un lasītāju akcijā “Gaismas ceļš” – grāmatu draugu ķēde (18.01.2014.)
    • lasītāju pārrunas par izlasīto
  • 27. februārī (ceturtdien) plkst. 17:00 LGB pasākumu ciklā “Mūsu viesis” tikšanās ar rakstnieku Otto Ozolu

Pasākums notiks Limbažu novada pašvaldības administratīvās ēkas mazajā zālē (Limbažos, Rīgas ielā – 16).
Tikšanās notiek projekta “Latviešu oriģinālliteratūras lasījumi Limbažu GB: 100 gr latviešu oriģinālliteratūras Limbažu novadam” 5. kārtas ietvaros, ar  VKKF finansiālo atbalstu.

Apmācības
Limbažu Galvenās bibliotēkas Apmācību un profesionālās sadarbības centra piedāvātās apmācības iedzīvotājiem februāra mēnesī:

• Drošāka interneta diena 2014 – 11. februārī
  • Pamatprasmes darbam ar datoru un internetu
  • Praktiskas, vienkāršas un noderīgas lietas darbā ar datoru (bilžu ievietošana no fotoaparāta datorā, Skype lietošana u.c.
  • Limbažu un Alojas novadu bibliotēku kopkataloga izmantošana
  • Interneta resursi par Eiropas Savienību
  • E-komercijas pakalpojumu izmantošana internetā (rēķinu apmaksa internetā, www.latvija.lv u.c.)
  • Angļu sarunvaloda elementāram līmenim (ar priekšzināšanām)
  • Krievu sarunvalodas pēcpusdienas (ar priekšzināšanām).

Pieteikties apmācībām var, zvanot pa tālruni 64070715 vai rakstot e-pastu uz kristine.kine@limbazi.lv

Metodiskā darba aktivitātes februārī

27. februārī no plkst. 10.00 Limbažu Galvenās bibliotēkas Apmācību un profesionālās sadarbības centrā (Limbažos, Zāles ielā – 8) Limbažu un Alojas novadu publisko un skolu bibliotēku darbinieku seminārs.