Izstāde
No 4. septembra līdz 1. oktobrim Limbažu Galvenajā bibliotēkā būs skatāmas novada mākslinieces, folkloristes Ainas Tobes ilustrācijas grāmatai – kalendāram "Saules gads". Tikšanās ar mākslinieci 1. oktobrī plkst. 18.00 Limbažu Galvenās bibliotēkas lasītavā.

Dzejas lasījums

10. septembrī plkst. 18.00 Teātra mājā atklājam Limbažu novada Dzejas dienas ‘2009. Limbažu Galvenās bibliotēkas pasākumu ciklā "Mūsu viesis" – novadniece, dzejniece un tulkotāja Maira Asare ar domubiedru grupu.

Muzikāls dzejas uzvedums

26. septembrī (sestdien) plkst. 16.00, Limbažu novada Dzejas dienu ‘2009 noslēgumā, Limbažu Galvenā bibliotēka aicina uz tikšanos ar dzejnieku Aivaru Aiviekstu un Sarkaņu pagasta teātri "Piņģerots" muzikāli dzejiskā uzvedumā "Gaisma logā" (pēc Aivara Aivieksta dzejas motīviem). Pasākums notiks Sociālo pakalpojumu centrā "Limbaži", Limbažos, Klostera ielā 2.

Informāciju  sagatavoja:
Zeltīte Millere
Limbažu galvenās bibliotēkas KAC bibliotēku informācijas speciāliste
www.limbazubiblioteka.lv