Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka un tās filiālbibliotēkas jau 5. gadu iesaistījušās E-prasmju nedēļas norisēs, piedāvājot pasākumus un aktīvu līdzdarbošanos dažādām mērķauditorijām – skolēniem, iedzīvotājiem un bibliotekāriem.

E-prasmju nedēļas laikā sākumskolas skolēniem par drošību interneta plašajā pasaulē stāstīs Liepājas Universitātes pārstāvji Dzintars Tomsons un Aigars Alnis informatīvi izglītojošajā nodarbībā “Vai internetā ir droši?”, pilsētas un novadu iedzīvotājiem tiek piedāvāts informatīvi izglītojošs seminārs Swedbank E-prasmju skola, kurā būs iespēja uzzināt, kas ir internetbanka, kā to lietot, kā apmaksāt rēķinus, kā sekot līdzi savam konta atlikumam, drošība internetā (semināru vadīs AS “Swedbank” Liepājas filiāles pārstāvji) un informatīvi izglītojoša nodarbība “Pirmie soļi ar Microsoft Office Word”. Savukārt bibliotekāri tiks iepazīstināti ar portāla www.latvija.lv jaunajām iespējām, uzzinās, kas Microsoft SkyDrive un kādas ir tā pielietošanas iespējas, kā arī mācību seminārā iepazīsies ar aktualitātēm un informācijas meklēšanu Letonika, Lursoft, LETA un NAIS datu bāzēs.

Norises laiks

Norises vieta

Notikums

Mērķauditorija

21.marts plkst. 10.00

Liepājas CZB Reģionālais mācību centrs

Seminārs Iepazīšanās ar starptautisko karjeras atbalsta rokasgrāmatu darbam ar grupu”

Karjeras atbalsta speciālisti

24.marts plkst. 11.30

Liepājas CZB Reģionālais mācību centrs

Informatīvi izglītojoša nodarbība „Vai internetā ir droši?”

Skolēni

25.marts plkst. 10.00

Pirmie soļi ar Microsoft Office Word

Visi interesenti

25.marts plkst. 11.00

Swdebank E-prasmju skola

Seniori un citi interesenti

26.marts plkst. 12.00

Liepājas CZB Reģionālais mācību centrs

Portāla www.latvija.lv jaunā seja un iespējas

27.marts plkst. 10.30

Liepājas CZB Reģionālais mācību centrs

Kā pareizi sagatavot valsts amatpersonas deklarāciju iesniegšanai

28.marts plkst. 12.00

Liepājas CZB Reģionālais mācību centrs

Kas ir Microsoft SkyDrive un kam tas ir vajadzīgs?

31.marts plkst. 10.00

Liepājas CZB Reģionālais mācību centrs

Mācību seminārs „Aktualitātes un informācijas meklēšana Letonika, Lursoft, LETA un NAIS datu bāzēs

Informācija par E-prasmju nedēļas 2014 aktualitātēm www.eprasmes.lv

E-prasmju nedēļā Latvijā notiek jau piekto gadu. Līdz šim Latvija ir bijusi viena no aktīvākajām E-prasmju nedēļas dalībniecēm. 2013. gadā E-prasmju nedēļā piedalījās vairāk nekā 42 tūkstoši dalībnieku, tika iesaistīti vairāk nekā 300 partneri – ministrijas, nozaru uzņēmumi, pašvaldības, skolas, bibliotēkas, norisinājās ap 850 dažādi pasākumi visos Latvijas novados, kā arī bija iespēja sekot pasākumiem interneta tiešraidēs.