Sanāksmē piedalīsies ap 50 Latvijas zinātnisko, speciālo un publisko bibliotēku direktori, kā arī par nozares attīstību atbildīgo institūciju pārstāvji, lai diskutētu par nozares aktualitātēm.

Sanāksmi 27. maijā plkst. 13.30 atklās Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns, Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors Andris Vilks un Dobeles Centrālās bibliotēkas direktore Loreta Baltiņa.

Sanāksmē tiks apskatīti aktuāli nozares jautājumi: bibliotēku nozares stratēģiskie attīstības virzieni; bibliotēku sadarbība, pakalpojumi un inovācijas; bibliotēku personāla politika un darbinieku novērtēšana; bibliotekāra profesijas pamatu apguves jaunā programma; „Noteikumi par bibliotēkas darbam nepieciešamo darbinieku skaitu un darbinieku amatu ieņemšanai nepieciešamo izglītību”.

Sanāksmes dalībniekiem būs iespēja apmainīties viedokļiem arī diskusijā “Kāda būs nākotnes bibliotēka?”

Sanāksmi organizē Latvijas Nacionālā bibliotēka sadarbībā ar Dobeles novada Centrālo bibliotēku.

Programma