“Mēs esam ļoti gandarīti par sadarbību ar Latvijas izdevējiem, jo tā rezultātā, e-grāmatas ir kļuvušas vēl pieejamākas” komentēja “Fastr Books” vadītājs Eldars Loginovs. Šobrīd “Fastr Books” piedāvā vairāk kā 4 000 e-grāmatas, septiņās valodās, un tuvākā laikā mūsu sortiments tiks papildinātas ar saturu angļu valodā, lai piedāvājumā būtu ap 100 000 e-grāmatām.

 

Komentārs no Zvaigzne ABC

 

“Ir patīkami redzēt, ka Latvijā attīstās daudzsološi un inovatīvi projekti, arī Apgāds Zvaigzne ABC aizvien meklē jaunus veidus, kā piedāvāt savu saturu lasītājiem ērtākā un interesantākā veidā, tāpēc ar prieku uzsākām sadarbību ar “Fastr Books” e-grāmatu lasīšanas un pārdošanas platformu. “Fastr Books” platforma var atmodināt lasītprieku cilvēkos, kuri aktīvi izmanto mobilās ierīces, lasa ziņas un rakstus, un viņus nebiedē garu tekstu lasīšana viedtālruņa vai planšetdatora ekrānā. Taču līdz šim e-grāmatu lasīšana Latvijā lielai daļai mobilo ierīču lietotāju nebija kļuvusi par ikdienā ierastu nodarbi. Šis risinājums potenciāli ir spējīgs piesaistīt gan tehnoloģiju fanu, gan grāmatu lasītāju interesi, tāpēc mums šķita ļoti būtiski iesaistīties šajā projektā” komentēja Zvaigzne ABC e-grāmatu projektu vadītāja Kristīne Pastare-Skutele.

 

Komentārs no apgāda Jumava

 

Apgāda “Jumava” sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Augule min, ka: “Mūsdienu tehnoloģizētajā un inovācijām piesātinātajā pasaulē, strauji attīstās mobilo aplikāciju platforma, pierādot to, ka cilvēki arvien vairāk izmanto iespēju gūt informāciju digitalizētā formā, neraugoties uz tās apjomu. Steidzīgajā dzīves ritmā ir svarīgi sekot līdzi pārmaiņām, strādājot enerģiski un efektīvi. “Fastr Books” tas izdodas – uzņēmums ir izstrādājis stratēģiju un mērķtiecīgi realizē to, radot uzticamību nākotnes plāniem. Katram ir sava vērtība – gan drukātajām grāmatām, gan grāmatām elektroniskā formā, tāpēc apgāds “Jumava” atbalsta e-grāmatu projektu. Ir svarīgi darboties mijiedarbē, lai rezultāts būtu saskaņā ar klientu vēlmēm un vajadzībām, jo mērķis ir viens – sniegt izvēles iespēju ērtai ideju pilnveidei.”

 

Apraksts par “Fastr Books”

 

“Fastr Books” ir e-grāmatu lasīšanas platforma un e-grāmatu veikals mobilām ierīcēm (šobrīd primāri iPhone un iPad). Atšķirībā no Apple iBooks un Amazon, “Fastr Books” attīsta e-grāmatu abonēšanas servisu, kura, kā alternatīva parastai e-grāmatu pārdošanai, lietotājiem nodrošinās pieeju visam e-grāmatu katalogam par fiksētu mēneša maksu.

 

Šobrīd e-grāmatas “Fastr Books” var iegādāties par punktiem, kurus var gan nopirkt, gan nopelnīt ar “Fastr Books” mobilas applikācijas aktīvu lietošanu, bet e-grāmatu abonēšana būs pieejama jau pēc dažām nedēļām – 2014. gada aprīlī.

 

“Fastr Books” e-grāmatu katalogu var apskatīties šeit: https://fastrbooks.com/discover