Šogad par Muzeju nakts devīzi izvēlēta kaimiņu būšana. Tādēļ, vēloties iepazīstināt sabiedrību ar Latvijas Nacionālā bibliotēkas jauno ēku jeb Jauno Pārdaugavas kaimiņu, bibliotēkas darbinieki apmeklētājus vedīs virtuālā ekskursijā pa būvi „Gaismas pils: stāvs pa stāvam, plaukts pa plauktam” arī mazākajiem apmeklētājiem aicinot piedalīties tās tapšanā, kā arī piedāvās iepazīties ar esošajām un topošajām bibliotēkām pasaulē.

Savukārt Latvijas Nacionālā Digitālā bibliotēka stāstīs par „Zudušo Latviju”, atklājot unikālā projekta vēstījumu un tapšanas gaitas aizkulises. Tāpat apmeklētāji gūs aktuālu informāciju par bibliotēkas saturu un pakalpojumiem jaunajā ēkā un Nacionālās Būvkompāniju asociācijas pārstāvji atbildēs uz interesentu tehniskas dabas jautājumiem.

Gaidīsim gan lielos un mazos, gan esošos un topošos lasītājus – uz tikšanos!