Tavas izredzes uzvarēt palielināsies, ja:
  1. centīsies iztikt bez svešvārdiem;
  2. nosaukums būs starptautiski labskanīgs, laikmeta garu atspoguļojošs, mazliet rotaļīgs un simboliski ietilpīgs;
  3. nosaukums atklās digitālās bibliotēkas saturu un būtību – uzkrāt mūžīgai glabāšanai visas Latvijas tautas gara bagātības un kultūras mantojumu, padarīt tos ērti un ātri pieejamas ikvienam Latvijas un pasaules iedzīvotājam.

Iesūtīt ideju konkursam

Tavas idejas gaidīsim līdz 11. maijam. Rezultātus paziņosim 30. maijā konkursa tīmekļa vietnē, kā arī uzvarētājiem personīgi.

Ja vēlies, ideju vari sūtīt uz e-pastu konkurss@lnb.lv. E-pastam neaizmirsti pievienot savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.

Latvijas Nacionālo digitālo bibliotēku veido un uztur Latvijas Nacionālā bibliotēka.

Vairāk par digitālajām bibliotēkām vari uzzināt Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas tīmekļa vietnē un blogā.

Paldies par atsaucību un interesantām, negaidītām, svaigām idejām!

Informāciju sagatavoja:
Iveta Atte
Latvijas Nacionālās bibliotēkas Digitālās bibliotēkas "Letonica" projektu vadītājas asistente
E-pasts iveta.atte@lnb.lv