Izvērtējot bibliotēkas apmeklējumu, pieņemts lēmums, ka no 1. februāra darbadienās lasītavas būs atvērtas no plkst. 10:00 līdz plkst. 20.00, bet sestdienās un svētdienās lasītavu darba laiks pagaidām saglabāsies nemainīgs.

Šāds lēmums pieņemts balstoties uz veikto statistiku par bibliotēkas apmeklējumu 2008. gadā, kas apliecina, ka laika posmā no 9:00 līdz 10:00 un vakarā no 20:00 līdz 21:00 ir mazāk apmeklētais laiks bibliotēkā. Līdz ar to lēmums par darba laika samazināšanu nav pieņemts vienpusēji, bet gan izdarīts izvērtējot bibliotēkas finansiālos aspektus un lasītāju aktivitātes LNB lasītavās.

Dažu speciālo lasītavu darba laiki var atšķirties, tāpēc ar pilnu lasītavu darba laiku var iepazīties LNB mājaslapā.
Papildus informācija pieejama pie LNB konsultantiem vai pa tālr. 67287635 vai e-pastu: registratura@lnb.lv.

Informāciju sagatavoja:
Linda Jegorova
Latvijas Nacionālās bibliotēkas Uzziņu un informācijas centra galvenā bibliogrāfe