2013. gada 6. decembrī Aizkrauklē ir dubultsvētki grāmatām, rakstniekiem un grāmatu mīļotājiem.

Pirmkārt, Aizkrauklē sabrauks bibliotekāri, rakstnieki, tulkotāji un izdevēji, lai suminātu 2013. gadā vislasītākās grāmatas Latvijas bibliotēkās. Otrkārt, šajā dienā atzīmēs arī Zvaigznes grāmatnīcas pārcelšanos uz jaunām, gaišām un plašākām telpām. Tagad grāmatnīca atrodas Spīdolas ielā 11.

Tieši šajā dienā, 6. decembrī, Zvaigznes grāmatnīcā Aizkrauklē būs iespēja tikties ar rakstniecēm, 2013. gada vislasītāko grāmatu autorēm, Ingu Jērumu un Daci Judinu. Tikai šajā dienā no plkst. 12.00 Zvaigznes grāmatnīcā Aizkrauklē visas Zvaigzne ABC izdotās grāmatas varēs iegādāties ar 30% atlaidi.

Nāciet, nenokavējiet, jo Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem, un grāmata ir labākā dāvana svētkos!