Konferences darba gaitā bibliotekāri smelsies jaunas idejas pasākumu organizēšanā, mācīsies radošāk veidot izstādes, uzzinās, kādus pakalpojumus varēs saņemt jaunajā Nacionālās bibliotēkas ēkā. Bibliotekāri noklausīsies plašu jaunākās latviešu valodā izdotās literatūras apskatu, kas ļaus kvalitatīvāk papildināt krājumu. Būs tikšanās ar jauno, talantīgo prozaiķi Gundaru Ignatu, kura uzstāšanos kuplinās mūziķis Miks Frišfelds.

Vidzemes ikgadējās konferencēs bibliotekāri tiekas, lai pilnveidotu savas profesionālās prasmes, kuras ļauj uzlabot bibliotekāro pakalpojumu kvalitāti, kā arī, lai dalītos pieredzē un domu apmaiņā par savu ikdienas darbu.

Konferenci organizē Valkas novada Centrālā bibliotēka un Smiltenes novada bibliotēka sadarbībā ar LBB Vidzemes nodaļas valdi un citiem sadarbības partneriem.

Konferences programma

LBB Vidzemes nodaļa dibināta 1998. gadā. Tajā apvienojušies 199 bibliotekāri un citu nozaru pārstāvji no 33 Vidzemes novadiem.

Konferenci atbalsta Vidzemes plānošanas reģions, Valkas un Smiltenes novada domes.