• 24. aprīlī laikā no plkst. 09:00 līdz 15:00 LNB Konferenču centrā notiks Latvijas bibliotekāru 12. kongress “Bibliotēkas un sabiedrība: vienotas kopīgiem mērķiem”.
  •  24. aprīlī laikā no plkst. 15:00 līdz 17:00 LNB Ziedoņa zālē Bibliotekāru gada balvas svinīgajā ceremonijā tiks sveikti LBB konkursa “Gada bibliotekārs 2016″ un LNB Atbalsta biedrības konkursa “Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs” uzvarētāji.
  • 25. aprīlī laikā no plkst. 09:30 līdz 15:30 LNB Ziedoņu zālē un Konferenču centrā notiks Lasītāju apkalpošanas speciālistu konference.

Reģistrācija dalībai Latvijas bibliotēku festivāla pasākumos un plakātu pieteikšana Lasītāju apkalpošanas speciālistu konferences plakātu sesijai par labās prakses un inovāciju piemēriem lasītāju apkalpošanas jautājumos atvērta līdz 19. aprīlim.

Vienlaikus atgādinām, ka vēl līdz 31. martam iespējams deleģēt kandidātus jaunajai biedrības valdei, kā arī nominēt, jūsuprāt, izcilākos Latvijas bibliotekārus LBB Gada bibliotekāra balvai.

Papildu informācija:

• Liene Miķelsone, LBB sekretāre, 67844885, liene.mikelsone@kis.gov.lv (jautājumi par kongresu).
  • Māra Jēkabsone, LNB Bibliotēku attīstības centra vadītāja, 67716050, mara.jekabsone@lnb.lv (jautājumi par konferenci).