Šogad aprit 21. gadskārta, kopš Latvijas Tautas frontes organizētajām barikādēm, kurās piedalījās Latvijas neatkarības aizstāvji no visiem novadiem.

Muzejpedagoģiskajā nodarbībā 4.-9. un 10.-12.klašu skolēni ielūkosies 1991.g. barikāžu laika fotogrāfijās un dokumentālo filmu fragmentos par notikumiem Latvijā un Baltijā. Novadnieki – barikāžu aculiecinieki – skolēniem stāstīs savas atmiņas par satraukuma izjūtām un notikumu gaitu.

Ko katram personīgi nozīmē 1991.gada barikādes? Kā skolēni šodien izprot vēsturiskos notikumus un barikāžu dalībnieku pārdzīvojumus – tie ir jautājumi, uz kuriem muzeja stundā aicinām meklēt atbildes un atrast tās katram savā sirdī.

Pieteikšanās uz nodarbību pa tālruni 64622464 vai 26595434 – muzejpedagoģe Inese Ločmele.

Maksa par nodarbību katram skolēnam 0,50 LVL