2014. gadā Daugavpils publiskās bibliotēkas iegādājās vairāk nekā 9000 jaunu grāmatu eksemplāru: daiļliteratūru un nozaru literatūru gan iespiestā veidā, gan klausāmgrāmatu formā. Daiļliteratūras cienītāju interesi piesaistīja kā oriģinālliteratūra, tā arī tulkotā aizrobežu literatūra. Latviešu oriģinālliteratūras lasītāko autoru vidū ierindojas Māra Zālīte, Inga Ābele, Laima Kota (Laima Muktupāvela). Aizrobežu literatūras cienītāji izvēlējās Džona Grīna, Pītera Meila un Gijoma Miso romānus. Populāri bija arī mūsdienu krievu autoru darbi – gan atkārtotie izdevumi, gan jaunākā literatūra.

Bibliotēkas pateicas saviem lasītājiem par uzticību un plāno turpināt komplektēt krājumu ar vērtīgu un pieprasītu literatūru. Uz tikšanos Daugavpils publiskajās bibliotēkās arī jaunajā 2015. gadā!

Pieprasītāko grāmatu saraksts latviešu valodā.

Pieprasītāko grāmatu saraksts krievu valodā.