2015. gada 20. janvārī konkursa noslēguma pasākumā Latgales Centrālajā bibliotēkā tika apkopoti rezultāti un sumināti uzvarētāji.

Atklājot pasākumu, klātesošus uzrunāja bibliotēkas vadītāja Jeļena Šapkova, ASV Informācijas centra koordinatore Natālija Oševerova un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes angļu valodas metodiķe Ilona Ustinova. Tika pausts gandarījums par skolēnu aktivitāti. Izskanēja pateicība skolotājiem, kas palīdzēja bērniem un jauniešiem sagatavot konkursa darbus.

Pavisam konkursā piedalījās 87 skolēni un 25 konsultējošie skolotāji. 5.-6. klašu skolēni zīmēja Ziemassvētku un Jaunā gada svinēšanu ASV. 7.-8. klašu skolēni sacerēja Ziemassvētku dzejoļus angļu valodā. Vidusskolēni veidoja īsfilmas par ziemas brīnumiem. Gan zīmējumu, gan dzejoļu konkursos tika izvēlēti septiņi uzvarētāji, īsfilmu konkursā tika noteiktas četras labākās filmas. Katrs konkursa darbs tika atzinīgi novērtēts, un katrs dalībnieks saņēma dāvanu no Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centra.

Konkursa uzvarētāji

Īsfilmu kategorijā

1. vieta: Daugavpils 9. vidusskola – Andrejs Oļeņecs, Darja Mihaļcova, Anastasija Mureviča, Diāna Šileine-Šileiko, Marika Novicka
2. vieta: Daugavpils Krievu vidusskola-licejs – Beatrise Kazarina, Anastasija Anijsko
3. vieta: Daugavpils 3. vidusskola – Ksenija Krušinska, Jekaterina Druse, Aleksandrs Saulevičs, Angelina Švab, Daugavpils 10. vidusskola – Julija Kasecka

Dzejoļu kategorijā
Alisa Turukova – Daugavpils Krievu vidusskola licejs
Jekaterina Alajeva – Daugavpils 9. vidusskola
Anna Novosada – Daugavpils Krievu vidusskola licejs
Ņikita Mališevs – Daugavpils 15. vidusskola
Kaspars Kokins – Daugavpils 3. vidusskola
Elina Domoratska – Daugavpils 15. vidusskola
Valdemārs Felcis – Daugavpils Valsts ģimnāzija

Zīmējumu kategorijā
Sergejs Iljinecs – Daugavpils 10. vidusskola
Anastasija Pavlovska – Daugavpils 15. vidusskola
Marija Smirnova – Daugavpils Krievu vidusskola-licejs
Varvara Lesčova – Daugavpils Krievu vidusskola-licejs
Margarita Paršuto – Daugavpils 9. vidusskola
Elīza Malinovska – Daugavpils 9. vidusskola
Santa Ašpize – Daugavpils Saskaņas pamatskola

Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs izsaka pateicību Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldei par veiksmīgu sadarbību un atbalstu konkursa rīkošanā.