Grāmatas prezentācijai izvēlēta bibliotēka, jo romāna galvenā varone ir bibliotekāre. Uz pasākumu īpaši aicināti bibliotēku darbinieki, lai novērtētu rakstnieces skatījumu uz bibliotekāru darbu. Bet būtībā romāna galvenais vēstījums ir par cilvēka alkām pēc mīlestības. Tā moto: "Lai Tev notiek tā, kā Tu ticēji"!

Grāmata veltīta mīļajai krustmeitai Kristīnei Gansonei – grāmatā Ģertrūdei.

Dacei Priedei šis ir jau sestais romāns, pavisam drīz iznāks arī D. Priedes bērnu grāmata "Pasakas mazajam bērniņam".

Šis autorei ir sestais romāns. Viena no lasītāju iecienītākajām grāmatām "Saule špagas asmenī" izdota jau 1994. gadā.

"Šīs grāmatas rūgti saldo vēstījumu ievada skaudri, urdoši jautājumi: par mīlestības deficītu un alkām pēc tās, par to, kā vientulība saārda cilvēka dvēseli; par atbildību un šīs nastas nepanesamo smagumu; par brīvību un atkarību; par cilvēka esmes vērību; par Dieva mīlestību un tās izpratni", rakstījusi literatūrkritiķe Vija Jugāne grāmatas noslēgumā.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Tilgale