2018. gada 4. decembrī plkst. 16.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Telpā -15+ sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) notiks studiju programmas “Starta uzņēmējdarbības vadība” vadītāja Kristapa Zaļā lekcija jauniešiem “Kā būt līderim?”.

Izglītojošajā nodarbībā Kristaps Zaļais iztirzās, kas līderi atšķir no pārējiem, kādas grūtības slēpj spožais līdera tituls un kā sevī attīstīt līderības prasmes. Jaunieši iepazīs izcilu personību izaugsmes stāstus, kā arī varēs iejusties vadītāja lomā, izspēlējot lēmumu pieņemšanas dilemmas, ar kādām jāsaskaras uzņēmējdarbībā ikdienā.

Dalība bez maksas, bet lūdzam iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu: iveta.krumina@lnb.lv vai zvanot uz tālruni: 29466511.

Papildu informācija:

Iveta Krūmiņa