Starp visiem pareizo atbilžu iesūtītājiem, izmantojot rīku random.org, tika noteikts konkursa pirmā posma uzvarētājs. Apsveicam Olgu Volkovu, kura savā īpašumā saņem dāvanu komplektu ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas lieliskajiem suvenīriem! Konkursa organizatori ir sarūpējuši pārsteiguma balvu arī pirmās pareizās atbildes iesūtītāja Agnesei Šteinbergai. Apsveicam! Tuvākajā laikā sazināsimies ar jums, lai vienotos par balvu saņemšanu.

Konkursa uzvarētāja izlozes video ieraksts

Krustvārdu mīklas pareizās atbildes

Ir klāt arī konkursa “Esi PROFS – atklāj Bibliotēku portālu” otrais posms, kurš veltīts nozares speciālistu radošajām un mākslinieciskajām izpausmēm. 2. posmā – fotokonkursā – Latvijas Bibliotēku portāls aicina ikvienu radoši izpausties par tematiku, kuras centrā atrodas bibliotekāra darbs un viss, kas ar to saistīts. Katrs fotokonkursa dalībnieks var parādīt savu redzējumu par bibliotekārā darba daudzveidību, nozares aktualitātēm, kādu konkrētu un īpaši tuvu bibliotekāra profesijas aspektu utt. Aicinām darbos radoši paust redzējumu saskaņā ar savu oriģinālo vēstījumu un apspēlēt kādu sev aktuālu motīvu. Kas tajā būs redzams, paliek katra paša ziņā.

Fotokonkursa nosacījumi:

• Konkursam jāiesūta 1-2 fotogrāfijas (horizontāla novietojuma, minimālā izšķirtspēja 200 x 200 px) jpg vai png formātā.
  • Fotogrāfijas līdz 15. novembrim jāsūta uz e-pastu portals@lnb.lv, norādot fotogrāfijas autora vārdu, uzvārdu (obligāti). Ja autors vēlas, var norādīt arī fotogrāfijas nosaukumu / īsu idejas aprakstu (nav obligāti).
  • Iesūtot fotogrāfiju tās autori piekrīt, ka konkursam iesūtītās fotogrāfijas var tikt izmantotas Latvijas Bibliotēku portāla publikācijās (ar atsauci uz fotogrāfijas autoru).
  • Fotokonkursa uzvarētāju palīdzēs noteikt Bibliotēku portāla satura veidotāju žūrija, kā arī skatītāju balsojums.

Konkursa otrā posma uzvarētājam balvu ir sarūpējusi Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības Draugu telpa.

Tēma ir plaša un neaizmirsīsim – iztēlei robežu nav!

Par konkursu “Esi PROFS – atklāj Bibliotēku portālu”
Konkursa “Esi PROFS – atklāj Bibliotēku portālu” mērķis ir veicināt Latvijas bibliotekāru ieradumu lasīt profesionālo informāciju, parādīt Bibliotēku portālā publicētās informācijas daudzveidību un rosināt nozares speciālistus runāt / rakstīt par profesionālajām tēmām. Konkurss norisinās 3 posmos no 2020.gada oktobra līdz 2020. gada decembrim.