No 2011. gada 3. – 5. oktobrim Maskavā, UNESCO programmas “Informācija visiem” ietvaros, notiks starptautiska konference “Digitālās informācijas uzglabāšana informācijas sabiedrībā”

Konferencē piedalīties aicināti bibliotēku, arhīvu un muzeju vadītāji un eksperti, pētniecības un izglītības institūciju, asociāciju, valsts iestāžu, starptautisku organizāciju pārstāvji, masu mediji, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju un citu saistītu un ieinteresētu nozaru profesionāļi. Konferences organizatori sedz konferences dalībnieku uzturēšanās izdevumus konferences laikā, dalībniekus pašus lūdzot segt ceļa izdevumus uz konferenci.

Aicinām izvērtēt Jūsu iespējas piedalīties konferencē un intereses gadījumā aizpildīt pieteikuma anketu un nosūtīt to UNESCO Latvijas Nacionālajai komisijai līdz š.g. 12. jūlijam elektroniski uz office@unesco.lv.

Papildinformācija un pieteikuma anketa