Pierakstīties jaunumiem

Jaunumi

Ar piemiņas pasākumu “Aizvestie. Neaizmirstie” pieminēs 1949. gada 25. marta deportācijas 
Latvijas Nacionālās bibliotēkas video cikls “…par grāmatu”. Ievads 
Publisko bibliotēku rītdiena: Intervija ar igauņu dizaineru Miku Lembergu 
“Publiskās bibliotēkas izglītojošās darbības metodoloģiskie risinājumi” 
Latvijas Nacionālās bibliotēkas video cikls “…par grāmatu”. Ievads 
Projektu koordinators 

Skatīt vairāk

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.

Krājums un dati

Klajā nākuši LNB Nozaru literatūras centra “Jaunieguvumu apskata” februāra numuri 

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Nozaru literatūras centrs aicina iepazīties ar jaunieguvumiem svešvalodās tehnoloģiju, dabaszinātņu, humanitāro un sociālo zinātņu nozarēs.

LNB Nozaru literatūras centrs ir sagatavojis izdevumu “Jaunieguvumu apskats: humanitāro un sociālo zinātņu izdevumi svešvalodās” un “Jaunieguvumu apskats: tehnoloģiju un dabaszinātņu izdevumi svešvalodās” novembra numurus (Nr.1/2023).

“Jaunieguvumu apskats” humanitāro un sociālo zinātņu jomās iekļauj plašu nozaru spektru: muzeoloģiju, filozofiju, reliģiju, literatūru, antropoloģiju, valodniecību, vēsturi, psiholoģiju, ekonomiku, tiesības u.c.
Tehnoloģijām un dabaszinātnēm veltītajā izdevumā aicinām iepazīties ar daudzpusīgu izdevumu klāstu medicīnā, sportā, inženierzinātnēs, lauksaimniecībā, pārtikas zinātnēs un skaistuma industrijā.

Abi turpinājumizdevumi iznāk četras reizes gadā (februārī, maijā, septembrī un novembrī). Tos ir iespējams abonēt bez maksas, aizpildot anketu tiešsaistē.

 

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Nacionālās bibliotēkas
Nozaru literatūras centrs