Pierakstīties jaunumiem

Interviju sērija “Iepazīstam bibliotēku draugus”: Jolanta Borīte
Rubrika “Literatūras ceļvedis jautā” Dainai Ēķei un Džākomo Macariolam
Bezmaksas tīmekļseminārs par ENCYCLOPÆDIA BRITANNICA datu bāzēm
LU bibliotēka aicina piedalīties starptautiskos tīmekļsemināros par sabiedrisko zinātni Baltijā
LNB atklās Kriša Salmaņa izstādi “Bezdarbības māktie ziloņi”
Par digitālā satura šauro robežu no “būt informētam” līdz “būt pārinformētam”

Skatīt vairāk

Krājums un dati

Klajā nākuši LNB Nozaru literatūras centra “Jaunieguvumu apskata” februāra numuri

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Nozaru literatūras centrs aicina iepazīties ar jaunieguvumiem svešvalodās tehnoloģiju, dabaszinātņu, humanitāro un sociālo zinātņu nozarēs.

LNB Nozaru literatūras centrs ir sagatavojis izdevumu “Jaunieguvumu apskats: humanitāro un sociālo zinātņu izdevumi svešvalodās” un “Jaunieguvumu apskats: tehnoloģiju un dabaszinātņu izdevumi svešvalodās” novembra numurus (Nr.1/2023).

“Jaunieguvumu apskats” humanitāro un sociālo zinātņu jomās iekļauj plašu nozaru spektru: muzeoloģiju, filozofiju, reliģiju, literatūru, antropoloģiju, valodniecību, vēsturi, psiholoģiju, ekonomiku, tiesības u.c.
Tehnoloģijām un dabaszinātnēm veltītajā izdevumā aicinām iepazīties ar daudzpusīgu izdevumu klāstu medicīnā, sportā, inženierzinātnēs, lauksaimniecībā, pārtikas zinātnēs un skaistuma industrijā.

Abi turpinājumizdevumi iznāk četras reizes gadā (februārī, maijā, septembrī un novembrī). Tos ir iespējams abonēt bez maksas, aizpildot anketu tiešsaistē.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Nacionālās bibliotēkas