2010. gada 19. maijā, plkst. 15.00 LU Bibliotēkas Bioloģijas zinātņu bibliotēkā (Rīgā, Kronvalda bulvārī 4, 4. stāvā, 326. telpā), notiks Kamitas Eglītes mācību grāmatas “Anatomija” (2. daļa) prezentācija.

Mācību līdzeklis paredzēts bioloģijas, optometrijas, farmācijas un citās studiju programmās studējošajiem un satur informāciju par asinsrites sistēmu, iekšējiem orgāniem, nervu sistēmu un sensorisko sistēmu. Grāmata bagātināta ar daudzām krāsainām ilustrācijām. To izdevis LU Akadēmiskais apgāds 2010. gadā.

LU studenti bibliotēkā jau aktīvi izmanto Kamitas Eglītes grāmatas “Anatomija” abas daļas.

Grāmatas prezentācijā piedalīsies LU zinātņu prorektors Prof. Indriķis Muižnieks, Daugavpils Universitātes studiju prorektore docente, Dr. biol. Irēna Kaminska, kā arī LU Bibliotēkas pārstāvji un citi.

Visi interesenti laipni lūgti uz grāmatas prezentāciju!