2013. gada 31. janvārī plkst.19.00 Pārventas bibliotēkā (Ventspilī, Tārgales ielā 4) notiks koncerts ciklā “Ventspils Mūzikas vidusskolai – 85”.

Baroka un 20.gadsimta mūzikas koncerts Pārventas bibliotēkā sola atkalredzēšanos ar Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Briseles Karaliskās konservatorijas studentiem- vijolnieci Ilzi Ābolu un čellistu Juri Kļaviņu, bet pirmoreiz Ventspilī spēlēs profesora Arņa Zandmaņa klavieru klases studente Maira Leikarte.

Ilze Ābola un Juris Kļaviņš mācījušies Ventspils Mūzikas vidusskolā pie pedagogiem Andra Puziņa un Arimana Štrausa.

Ceturtdienas vakara koncerta programmā – Johana Sebastian Baha “Prelūdija un fūga Re mažorā”, Georga Frīdriha Hendeļa “Pasakalja vijolei un čellam”, Dmitrija Šostakoviča četrdaļīgā sonāte čellam un klavierēm, latviešu komponista Pētera Plakida “Introdukcija” un “Burleska” klavieru trio.

Ieeja koncertā bez maksas.