14. novembrī plkst. 12.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēka „Zemgale”(Graudu ielā 59a, tālr. 67848096) aicina uz tikšanos ar rakstnieku Māri Bērziņu pasākumā „Kāda esi – svina garša?”. Sarīkojumā piedalīsies arī Rīgas Latviešu biedrības koris „eReLBe”.

Rakstnieks un dramaturgs Māris Bērziņš savu literāro darbību sācis 2003. gadā, kad izdots arī viņa romāns „Ērika Trauma sapnis”. Vēlāk tapis slavenais īsprozas krājums „Gūtenmorgens” un romāni „Titāna skrūves” un „Sveiks, Dzintar Mihail!”. Māris Bērziņš sarakstījis arī lugas „Pirmā reize”, „Iztēlojies”, „Bezcerīgs gadījums” un „Kabineta suns” un grāmatu bērniem „Resnais svešinieks”.

2015. gadā projekta „Mēs. Latvija, XX gadsimts” ietvaros izdevniecībā „Dienas Grāmata” izdots Māra Bērziņa romāns „Svina garša”. „Tās ir manas atmiņas par to laiku,” saka Māris Bērziņš. Rakstnieks dzimis un audzis Torņakalnā, kur arī risinās romāna darbība.

Informāciju sagatavoja:

Aiga Balode,