Kas var piedalīties?
Visi grāmatu draugi – privātpersonas, bibliotēkas, skolas, pirmskolas izglītības iestādes u.t.t.!

Kā piedalīties?
Līdz 20. jūnijam vienā pirkuma reizē jāiegādājas grāmatas vismaz Ls 100 vērtībā interneta vietnē www.avotspr.lv vai izbraukuma tirdzniecībā un automātiski tiksiet iekļauts izlozē!

Kad notiks izloze?
2013. gada 20. jūnijā.
Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājas lapā http://www.avotspr.lv/index.php?cat=loterija
(Loterijas apstiprinājuma numurs: 6125)!

Kādas ir balvas?
1. balva – grāmatas Ls 100 vērtībā no www.avotspr.lv;
2. balva – grāmatas Ls 50 vērtībā no www.avotspr.lv;
3. balva – grāmatas Ls 25 vērtībā no www.avotspr.lv.

Kas ir Avots P.R.?
Avots P.R pazīstams kā uzticams sadarbības partneris bibliotēkām, skolām, pirmskolas izglītības iestādēm un grāmatu izdevējiem jau otrajā paaudzē, nu jau 12 gadus!

Avots P.R piedāvā izbraukuma tirdzniecību pie klientiem uz vietas, kā arī grāmatu tirdzniecību interneta veikalā www.avotspr.lv!

Klientiem piedāvājam:
• Mācību grāmatu un citu mācību līdzekļu piegādi;
• Daiļliteratūru, t.sk. latviešu oriģinālliteratūru;
• Grāmatas krievu valodā;
• Bērnu un pieaugušo daiļliteratūra angļu valodā;
• DVD (mākslas filmas, dokumentālās filmas, animācijas filmas bērniem).

Kāpēc sadarboties tieši ar Avots PR?
Grāmatu tirdzniecība ir mūsu darbs, hobijs, dzīvesveids! Grāmatas – tā ir pasaule, kurā ļoti labi orientējamies! Pajautājiet mums par jaunākajām, pieprasītākajām grāmatām un mēs Jums labprāt atbildēsim!

Ja vēlaties aplūkot un izvēlēties grāmatas darbavietā (bibliotēkā, skolā, pirmskolas izglītības iestādē):
Sazinieties ar mums, lai saskaņotu ierašanās laiku – tālr. +371 26454078/e-pasts: avots.pr@inbox.lv!

***

Lai arī turpmāk būtu informēti par Avots P.R. piedāvātajām aktuālajām grāmatām, kā arī organizētajām akcijām, sekojiet informācijai arī www.facebook.com!