Proti, maijā Jelgavas Zinātniskajai bibliotēkai mainīts nosaukums, atjaunojot vēsturisko nosaukumu  Jelgavas pilsētas bibliotēka. Tagad bibliotēka aicina jebkura vecuma interesentus līdz 27.jūnijam iesniegt jaunus bibliotēkas logotipa variantus. Viens dalībnieks var iesniegt ne vairāk par trim logo. Konkursa uzvarētājs saņems 100 eiro naudas balvu.

Logotipam jābūt vienkāršam, uzmanību piesaistošam, inovatīvam, pievilcīgam, viegli uztveramam, lietojamam dažādos mērogos. Darbam jāasociējas ar bibliotēku un tās būtību, tajā vēlams ietvert bibliotēkas dibināšanas gadu, pilnu vai daļēju nosaukumu, dizainā jāizmanto ne vairāk par trim krāsām.

Konkursa mērķis ir izvēlēties Jelgavas pilsētas bibliotēkas logo, kas tiks izmantots publicitātei, poligrāfiskajos izdevumos, pasākumu vizuālajā noformējumā, veidlapās, apliecībās, atzinības rakstos, diplomos, vizītkartēs, reprezentācijas materiālos, suvenīros, bibliotēkas ēkas vizuālajā noformējumā.

Darbi jāiesniedz Jelgavas pilsētas bibliotēkā, Akadēmijas iela 26, Jelgavā, LV-3001 vai jānosūta elektroniski uz e-pasta adresi “info@jzb.jelgava.lv”. Konkursa nolikums publicēts bibliotēkas mājaslapā.