Projekts tiek īstenots, lai uzturētu Jelgavas un tuvākās apkārtnes iedzīvotāju lasīšanas aktivitāti un rosinātu interesi par latviešu oriģinālliteratūru.

Pirmais cikla pasākums – tikšanās ar dzejnieci I. Zanderi – paredzēts bērniem kopā ar mammām, tētiem, vectētiņiem un vecmāmiņām. Lieli un mazi lasītāji varēs ielūkoties krāsainajā dzejas pasaulē, kā arī kopā ar dzejnieci lasīt un līdzradīt pasaku par mūzikas instrumentu karaļvalsti. Pasākuma muzikālais viesis būs I. Zanderes Mūzikas karaļvalsts orķestris – Karlīnas Īvānes Vijoles un alta spēles studija “Vijolīte” – kas papildinās pasaku ar skanīgiem akordiem. Saistībā ar bibliotēkas remontdarbiem pasākumu cikls norisināsies Ģ. Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā, Akadēmijas ielā 10.