Izstādes galvenais mērķis ir popularizēt jaunās iespējas visās 874 Latvijas publiskajās bibliotēkās, kurās, pateicoties projektam "Trešais tēva dēls", dažu gadu laikā ir uzstādīti 4000 brīvpieejas datori, bezmaksas internets un bezvadu internets.

Izstādes astoņos stendos aplūkojams ikviena bibliotēkas apmeklētāja daudzveidīgais ieguvumus no bibliotēku bezmaksas interneta pakalpojumu izmantošanas. Šajā sarežģītajā laikā internets dod iespējas ne tikai ietaupīt laiku un arī naudu, bet arī var izmainīt cilvēku dzīvi kopumā.

Kopumā šajā pavasarī izstādi paredzēts aizvest uz visiem Latvijas novadiem un parādīt ikvienā rajonā.

Piedalīties izstādes atklāšanā uz aicināti bibliotēku sadarbības partneri, atbalstītāji, pašvaldību pārstāvji, bibliotekāri, citi interesenti. Īpaši gaidīti tie, kas līdz šim nav izmantojuši bibliotēku pakalpojumus.

Ivars Soikāns LETA