Lai dažādotu Pārventas bibliotēkā pieejamo kultūras pasākumu klāstu, Ventspils dome, ņemot vērā jaunajā bibliotēkā muzicējušo mākslinieku viedokli par telpu lielisko akustiku, pieņēma lēmumu iegādāties klavieres.

Trešdien, 22. septembrī plkst. 15:00 Pārventas bibliotēkā Tārgales ielā 4, notiks jaunā instrumenta – baltā PETROF koncertflīģeļa ieskandināšanas koncerts, kurā piedalīsies pianists Aldis Liepiņš un tenors Viesturs Jansons ar muzikālu programmu “No latviešu kamermūzikas klasikas līdz itāļu operu ārijām”.

Latvija Mūzikas akadēmijas asociētais profesors Aldis Liepiņš beidzis Jāzepa Mediņa Mūzikas vidusskolas un Latvijas Valsts konservatorijas klavieru klasi, mācījies Gņesinu Muzikāli pedagoģiskā institūta asistentūrā kameransambļa specialitātē.  A. Liepiņš uzstājies Vācijā, Zviedrijā, Izraēlā, Japānā, Francijā, citās valstīs. Sadarbojies ar Latvijas Radio kori, izciliem Latvijas dziedātājiem Ievu Paršu, Kristīni Gailīti, Krišjāni Norveli, Viesturu Jansonu.

Jāzepa Vītola Starptautiskā vokālistu koncerta laureāts, Latvijas nacionālās operas solists Viesturs Jansons beidzis Latvijas Mūzikas akadēmijas Vokālo nodaļu. Pastāvīgi piedalās vokāli instrumentālo darbu iestudējumos, koncertējis Somijā, Vācijā, Zviedrijā, Francijā, Beļģijā.

Ieeja uz koncertu bez maksas. Aicināti visi interesenti.