COVID-19 ir ietekmējis ikviena personīgo un profesionālo dzīvi. Tāpēc pieteikšanās balvai šogad tiek izsludināta agrāk, piešķirot papildus laiku pieteikumu sagatavošanai.

Tāpat tiek ieviesta jauna Inovāciju balvas kategorija – par jauniem publisko bibliotēku pakalpojumiem, kas ieviesti kopienu atbalstam cīņā ar COVID-19 pandēmijas sekām.

EIFL Publisko bibliotēku inovāciju balvas kategorijas:

• Kopienas ekonomiskā labklājība un nodarbinātība;
  • Atbalsts lauksaimniekiem;
  • Kopienas veselība un higiēna;
  • Digitālā iekļaušana;
  • Sieviešu un meiteņu dzimumu līdztiesība un iespējas;
  • Izglītība visiem;
  • Klimata pārmaiņas un citi jautājumi, kas ietekmē vidi;
  • Reaģēšana uz COVID-19 – jauni pakalpojumi, kas izveidoti saistībā ar pandēmiju.

Galvenā balva ir 1,500 ASV dolāru un plaša publicitāte EIFL globālās saziņas tīklos un kanālos.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2020. gada 16. novembris. Pieteikumi tiek pieņemti angļu, franču, krievu un spāņu valodās.

Papildus informācija par kritērijiem un pieteikšanās kārtību: https://www.eifl.net/news/apply-now-eifl-public-library-innovation-award-1

Pēc EIFL informācijas ziņu sagatavoja:
Kristīne Deksne
Latvijas Nacionālā bibliotēka