Konference norisināsies tiešsaistē – platformā “Zoom” – 2020. gada 24. novembrī. Aicinām jaunos speciālistus reģistrēties dalībai līdz 6. novembrim (reģistrācijas veidlapa), kā arī sekot līdzi aktualitātēm konferences pasākuma “Facebook” lapā!

Izvērtējot epidemioloģisko situāciju Latvijā un Baltijas valstīs, nolemts konferenci “4CanGurus 2020” rīkot tiešsaistē, lai gan sākotnēji tās norise bija plānota Madonas novada bibliotēkā, kas veidotu pirmo pilno “4CanGurus” konferences tūri, aptverot visus Latvijas novadus. Līdz šim jaunie nozares speciālisti pulcējušies jau četrās šāda veida konferencēs: Gētes institūtā (Rīgā), Preiļu Galvenajā bibliotēkā, Ventspils bibliotēkā, Jelgavas pilsētas bibliotēkā.

Programma (PNG, PDF)
• Vairāk informācijas LBB JSS blogā (t. sk. par konferences vēsturi un nosaukumu)

Informāciju sagatavoja:
Aiga Pīķe