Kā norādījis Džons Hodžsons, kas glabā viduslaiku manuskriptus, grāmatā ir tūkstošiem recepšu. To vidū ir norādījumi, kā pagatavot gan eksotiskus ēdienus, piemēram, saldo kviešu putru ar delfīnu gaļu un stirnu buljonu, gan daudz ierastākus un mūsdienu ēdājam pazīstamākus.

Līdzās viduslaiku recepšu grāmatai bibliotēka kopumā digitalizējusi 40 retus viduslaiku Anglijas manuskriptus, tostarp arī vienu no agrīnākajiem Kenterberijas pasaku izdevumiem, Džona Laidgeita divas nozīmīgākās poēmas – "Troy Book" un "Fall of Princes", kā arī 500 gadu vecu Bībeles tulkojumu angļu valodā.

Visi manuskripti ir ārkārtīgi trausli, un līdz šim to izmantošana bijusi ļoti ierobežota, taču tagad digitālās kopijas ir pieejamas ikvienam bibliotēkas mājas lapā.

LETA BBC