2018. gada 3. decembrī par godu Starptautiskajai personu ar invaliditāti dienai Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) un Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrība rīkos informatīvi aktīvu pasākumu “Pastāvēs, kas pārvērtīsies”.


Pasākums plkst. 14.00 norisināsies LNB 1. stāva ātrijā. Četru stundu laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar dažādām veselību veicinošām aktivitātēm, kā, piemēram, adaptīvais golfs bērniem un pieaugušajiem, un virtuālā realitāte rehabilitācijā. Visas aktivitātes vadīs pieredzējuši terapeiti un aktivitāšu vadītāji. Lai veicinātu lielāku izpratni par parasporta bočias spēli, tiks rīkots ziemas turnīrs astoņām komandām, kas laicīgi būs pieteikušās dalībai turnīrā.


Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt arī jaunumus no starptautiskās paradejošanas sporta federācijas pārstāvjiem, kā arī redzēt sportistu priekšnesumus. 


Intelektuāļiem tiks piedāvātas Rīgas Starptautiskā īsfilmu festivāla “2ANNAS” labākās filmas, kas par saviem skatītājiem cīnīsies no 26. novembra līdz 2. decembrim. 

Pieteikties pasākumam iespējams līdz 30.11.2018., aizpildot pieteikuma anketu ŠEIT.