Konkursa mērķi ir:
  • rosināt nozares studentus izstrādāt un iesniegt ziņojumus, kas atbilstu IFLA starptautiskā bibliotēku un informācijas kongresa tematikai,
  • katru gadu apbalvot IFLA kongresa labāko studenta ziņojumu,
  • sniegt iespēju nozares studentiem piedalīties IFLA kongresā,
  • sniegt iespēju nozares studentiem uzzināt vairāk par IFLA aktivitātēm,
  • sagatavot un iedrošināt jaunos speciālistus darbam IFLA aktivitātēs.

Pieteikums konkursam jāiesniedz līdz 2009. gada 20. aprīlim (iepazīstoties ar konkursa dokumentāciju, lūdzam ņemt vērā, ka sākotnēji noteiktais termiņš ir pagarināts). Rezultātus paziņos līdz 2009. gada 10. maijam.

Pieteikumi konkursam jāiesūta uz adresi:

IFLA SET SC Secretary: Dr. Petra Hauke
Hochkalterweg 3a, D-12107
Berlin, Germany

vai uz e-pasta adresi: petra.hauke@buchprojekte.com.

Uzvarētājs balvā saņems IFLA biedra statusu 1 gadam, iespēju par brīvu reģistrēties IFLA kongresam, grantu ekonomiskās klases aviobiļetei un viesnīcas izdevumu segšanai IFLA kongresa apmeklēšanai, un iespēju nopublicēt savu ziņojumu IFLA žurnālā.

Informāciju sagatavoja:
Antra Indriksone
Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku attīstības institūta Bibliotēku konsultatīvā centra portāla vadītāja